Завантаження...

Скинія Youth

молодіжний рух

Хто ми?

Молоді, відкриті, амбітні – така сама ж молодь, як і всі. Але є одна головна відмінність – віра у живого Бога. Одного разу Він прийшов у наше життя, знайшов нас у різних обставинах, сім’ях, містах, з несхожими інтересами та історіями і об’єднав в одну велику родину SKINIA YOUTH.

Що ми робимо?

В нас, як у молодого поколінні, є величезний потенціал. Але за цим потенціалом слідує відповідальність: як і на що ми його витратимо? Наша місія – явити світові Христа та розширювати межі Його Царства. Звучить як щось глобальне, правда? Але насправді все починається з малого: засвідчити другові, відвідати хворого, нагодувати голодного, подбати про сироту. В усіх соціальних та внутрішніх служіннях «Скинії» наша молодь бере активну участь. Так ми доводимо, що віра без діл мертва.

Молодь церкви розділена на п’ять команд, які по черзі, раз на суботу, проводять служіння. Команда обирає тему молодіжки, готує план служіння, запрошує групу прославлення тощо. Так кожен з нас може зробити свій внесок в організацію служіння та допомогти зробити цей час особливим. Ми вчимося працювати у команді, підтримувати лідерів, брати відповідальність, виявляти ініціативу. Завдяки всьому цьому та Божій любові ми стаємо однією великою та дружньою командою.

Якщо ти хочеш з нами – ми тільки за! Приходь щосуботи о 18:00, будемо раді бачити тебе та твоїх друзів!  

Новини служіння

Читайте новини служіння Skinia Youth