Завантаження...

Прославлення

«Благо славити Господа і співати імені Твоєму, Всевишній» (Пс.91:2)

Служіння прославлення дуже важливе для розвитку церкви. Ми прагнемо, щоб у «Скинії» це служіння розвивалося правильно, з правильними мотивами та цілями. Богові важливо, щоб прославлення очолювало служіння, стало його серцем. Адже головне тут не люди та їхні чудові таланти, а мета допомогти іншим наблизитися до Бога. Ми навчаємося правильного поклоніння та прагнемо від щирого серця служити своїми талантами Господу.

ГУРТ «МАХАНАЇМ»

Життя та пісні для Бога

Історія цього музичного колективу розпочалася у 2008 році у Києві при церкві на Кар’єрній. Випускники реабілітаційного центру Володимир Брагарник та Віталій Погорєлов вирішили випустити перший музичний альбом, який наполовину складався звласних пісень. У цей час Бог привів до церкви сестру Тетяну Малиновську, яка працювала на студії звукозапису. Вона погодилася допомогти й навіть підтримала вокалом, а незабаром стала невід’ємною частиною гурту.

Після народження церкви «Скинія» гурт почав служити вже в оновленому складі. На богослужіннях левіти ведуть людей до поклоніння, часто бувають на євангелізаціях, відвідуючи в’язниці, геріатричний пансіонат, дитячі притулки Київської та інших областей України.

За час існування «Маханаїм» побачили світ чотири музичні альбоми. Зараз гурт працює над п’ятим та шостим альбомом, у яких усі пісні будуть авторськими. Зусиллями музикантів гурту була видана «Збірка християнських пісень з акордами», до якої увійшли тексти найпопулярніших та найулюбленіших псалмів українською та російською мовами.

ГУРТ «CКИНІЯ»

Склад молодіжного гурту «Скинія» досі постійно змінювався. Спершу це були прості студенти, які приїхали до столиці навчатися, а любов до Бога та музики звели їх разом та об’єднали. Основним фундаментом цього служіння є посвячення! Ми завжди нагадуємо один одному, що без нього немає сенсу працювати у Його винограднику.

З моменту заснування гурту ми мали різні періоди у служінні – як підйоми, так і долини. У молодих людей завжди багато амбіцій, тому кожен з нас потребував зміни свого характеру. І БОГ проводив і проводить досі Свою роботу в наших серцях, що дуже важливо для левітів.

Зараз у складі гурту менше студентів, але все-таки це молодіжна команда, якій властиво змінюватись, розвиватися та трансформуватися.

Ми дуже любимо поклонятися й молитися Господу. Це час, коли слава Божа така відчутна й Він так близько! Для нас немає прекраснішого часу, ніж бути в Божій присутності!

Гурт ONE WAY

Ми часто їздили з постановками до притулків, дитячих будинків, дочірніх церков. Якось поїхали до Львова, де на одному зі служінь нас попросили заспівати. Недовго думаючи, ми заспівали пісню, яку всі знали з табору. Тоді до нас й завітала думка про створення гуртупрославлення. До музики у всіх лежало серце: дехто з нас навчався у музичній школі, хтось просто любив співати, а хтось дуже хотів навчитися грати на барабанах. Вирішили спробувати.

Спочатку шлях був тернистим, тому що мало хто розумів, що це повноцінне служіння. В основному сприймали як хобі, ставлячись безвідповідально. Тому склад гурту змінювався дуже часто, як і поставлені над нами музичні керівники. Бувало, приходили на репетицію по дві-три особи й не знали що робити, де знайти людей, які справді хочуть служити. І все ж таки ми молилися, не здавалися, і Бог почув. Він надіслав нам чудових керівників й тепер у нас команда хороших музикантів та співаків. Бог дарує натхнення писати авторські пісні та навіть можливість записувати їх у студії.

Ми – не професіонали та не претендуємо на якесь звання. Наша сила – у любові до Бога табажанні служити Йому. За пройдений етап часу ми стали злагодженішими, навчилися допомагати та покривати любов’ю недосконалості один одного. Ми стали сім’єю, в яку кожен хоче щось внести. Віримо, що це лише початок, й Бог ще багато зробить через це служіння.

Володимир Брагарник

Пастор церкви «Скинія»

відповідальний за розвиток служіння прославлення

керівник гурту «Маханаїм»