Завантаження...

Дитяче служіння

Діти — наше майбутнє

Історія

12 років тому Бог поклав у серце однієї сімейної пари – Дем’яна та Ані Назаренко – почати служити дітям вулиці. Постійно зустрічаючи цих хлопчиків та дівчаток із неблагополучних сімей, які росли без справжньої любові та турботи, Дем’ян та Аня вирішили відкрити для них життя з Ісусом. Сімейна пара приводила дітей до церкви й до себе додому, годувала та одягала їх, показуючи милість нашого Господа.

Згодом вони помітили, що багатьох дітей, які мешкають на вулиці, правоохоронні органи та соціальна служба відправляють до притулків. Тому Дем’ян та Аня разом із командою молоді почали відвідувати й дитячі будинки. Так зародилося дитяче служіння церкви «Скинія», яке сьогодні зростає та розвивається завдяки Богу. Чим сьогодні живе дитяче служіння, розповість служитель церкви «Скинія» Григорій Полятинчук.

Чому церква «Скинія» займається дитячим служінням?

Ми виконуємо те, що наказав Бог: «Чисте і непорочне благочестя перед Богом і Отцем є те, щоб дивитися сиріт і вдів у їхніх скорботах і зберігати себе неоскверненим від світу» (Як. 1:27). Через це служіння церква «Скинія» має величезне благословення. Біблія вчить нас наставляти юнака на початку шляху його, і він не ухилиться, коли постаріє. Справді, краще зараз сіяти в ці маленькі серця віру в Ісуса Христа, ніж потім діставати вже дорослих людей із в’язниць та реабілітаційних центрів.

Яка мета дитячого служіння і що воно в собі має?

Мета нашого служіння – показати дітям, що існує краще життя – життя в Ісусі Христі, яке наповнене радістю. На жаль, ці діти бачили у своїх сім’ях та оточенні багато негативу. Але ми говоримо їм про те, що кожен з них має вибір – або йти за Богом, або намагатися йти за своїми бажаннями і, можливо, повторити поганий приклад своїх батьків. Під час служіння дітям ми спілкуємося з ними на християнські теми, розмовляємо про їхні особисті проблеми, намагаємось допомогти і молимося разом.

Проводимо профілактичну роботу і багато працюємо над тим, щоб запобігти шкідливим звичкам у дітей. Також намагаємось донести істину за допомогою театральних вистав. У теплу пору року часто проводимо одноденні табори, під час яких намагаємось достукатися до дітей за допомогою ігор та спілкування. Також час від часу організовуємо для дітей із притулку різні прогулянки, відвідування цирку. Віримо, що така атмосфера допомагає зблизитися з дітьми та потоваришувати. Вони відкриваються перед нами, і ми можемо по-справжньому зрозуміти їх і допомогти.

Хто може брати участь у служінні дітям?

Уся церква бере участь в цьому служінні. Насамперед це молитовна підтримка. Щоразу, коли ми приїжджаємо до дитячого будинку чи притулку, відчуваємо це й віримо, що церква завжди молиться та підтримує наші руки.

Також вона підтримує це служіння матеріально, забезпечує продуктами харчування, одягом, взуттям, підгузками для дітей, засобами гігієни, іграшками та подарунками на свята, які ми передаємо за призначенням.

Посвячені люди щосуботи залишають свої сім’ї та їздять до дітей, спілкуються з ними, навчають, співпереживають, моляться разом і турбуються про них. Але тільки за допомогою церкви ми можемо йти та нести Благу звістку.

У яких притулках працює церква?

Волонтери «Скинії» служать дітям у 4 притулках:

 

Волонтери «Скинії» служать дітям у 4 притулках:
Волонтери «Скинії» служать дітям у 4 притулках:
ДИТЯЧИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ САНАТОРІЙ «БАРВІНОК» У БОЯРЦІ
ДИТЯЧИЙ СПЕЦІАЛІЗОВАНИЙ САНАТОРІЙ «БАРВІНОК» У БОЯРЦІ
ВИШГОРОДСЬКИЙ РАЙОННИЙ ДИТЯЧИЙ ДІМ «ЛЮБИСТОК»
ВИШГОРОДСЬКИЙ РАЙОННИЙ ДИТЯЧИЙ ДІМ «ЛЮБИСТОК»
ДИТЯЧЕ ВІДДІЛЕННЯ КИЇВСЬКОГО ОБЛАСНОГО ПРОТИТУБЕРКУЛЬОЗНОГО ДИСПАНСЕРА
ДИТЯЧЕ ВІДДІЛЕННЯ КИЇВСЬКОГО ОБЛАСНОГО ПРОТИТУБЕРКУЛЬОЗНОГО ДИСПАНСЕРА

Як адміністрація дитячих будинків ставиться до служіння?

Завдяки Богу наразі у нас вибудувалися дуже добрі стосунки з керівництвом дитячих закладів. Спостерігаючи нашу постійність та позитивний вплив на дітей, вони йдуть назустріч. Також керівництво раде тим матеріальним благословенням, які ми привозимо для дітей.

Цього року з Божою допомогою нам вдалося вийти на новий рівень – вперше адміністрація почала відпускати дітей із нами на недільні служіння та в суботу на молодіжні. Це дуже значний прогрес, адже діти можуть побачити життя церкви. Також цього року вихователі почали звертатися до нас за допомогою та порадами у вихованні дітей.

Новини дитячого служіння

Читайте новини нашого служіння