Загрузка...

Вдячні серця

10 ноября 2016

Категории:Новости, Медицинские капеланны

Коли все йде не за нашим планом. Коли сльози ллються рікою. Коли хвороба. Коли стіни лікарні, коли злість, безнадія, страшно… Чи зможеш знайти слова вдячності в серці? Чи знайдеш, за що подякувати?
Родинам у дитячому центрі онкології ці відчуття знайомі до болю. А нам, команді медичних капеланів, відверто кажучи, лише з їх розповідей.
5 листопада медичні капелани церкви «Скинія» відвідали дитячу онкологічну лікарню. Бог дав благодаті ділитися Словом, яке Він посилає тим, кого так любить. Діткам та батькам, життя яких так багато вартує для Нього. Це Слово актуальне для всіх нас: «Подяку складайте за все, бо така Божа воля про вас у Христі Ісусі» (1 Сол. 5:18)
Також згадали і свято подяки Господу, яке лише нині популяризують у нашій країні. Погодилися, що нам є за що дякувати. Не звертаючи увагу на всі виклики долі, важкі тягарі – ми маємо, за що дякувати Творцю. Довіряючи все Йому, йдемо далі, дорогоцінні, віддаючи славу і подяку Богу. І крізь час, віримо, що скажем: «Велике створив Господь!»
Чи ти маєш серце вдячне, друже? Думаєш, що ні?! Тоді поглянь на фото цих діток і запитай себе про це ще раз!