Загрузка...

Автомобіль для служіння військового капеланства

Новости / Военные капелланы (новости АТО)

Служити людям — це робити їхнє життя кращим. Підтримувати руки, що слабнуть. Надихати тих, хто втрачає надію або знесилений.

29 березня Рустам Фатуллаєв та Дмитро Лавриненко, військові капелани й служителі церкви «Скинія», передали на баланс 93-ї окремої механізованої бригади автомобіль для служіння військового капеланства, який вдалося придбати за кошти небайдужих людей і помісної церкви.

«Цей автомобіль – відповідь на наші молитви, – говорить Олександр Петрушкевич, штатний військовий капелан 93-ї ОМБр. – В перший же день ми змогли виїхати до військовослужбовців, які знаходяться на іншій позиції і куди не дістатися без автомобіля. Вони були надзвичайно раді візиту та чекають на наступні».

Брати-капелани спілкувалися з командиром бригади, який дякував за підтримку капеланського служіння: «Держава починається з сім’ї. Оскільки особовий склад на довгий період часу відірваний від своїх рідних, велика кількість сімей розпадається. Військовослужбовцям дуже важко, вони не бачать, як підростають їхні діти. Капелани для нас – це велика підтримка. Щире спілкування та молитви надають сили йти далі».

Рустам Фатуллаєв, відповідальний від Української церкви ХВЄ за взаємодію з МОУ підтримав бійців: «Давид – один із найсильніших воїнів у Біблії, якого визнають у багатьох релігіях світу, в кінці свого життя сказав: «… той, хто володарює над людьми, буде праведний, володарюючи в страху Божому» (2 Цар. 23:3). Кожний, у кого в підкоренні є люди, має розуміти, що влада йому дана Богом. Ви як командир бригади маєте бути для своїх людей батьком, пастухом, який піклується про своє «стадо». Когось підлікувати, когось покарати, якщо треба. Я бачу у вас страх Божий, тому вірю, що Господь благословить. Ми молимось за вас!»

Сподіваємося, цей автомобіль допоможе бійцям, полегшить їхнє непросте життя у бойових умовах, укріпить віру. Справа, яку вони роблять, дуже важлива для всього народу, для кожного українця. Народ цінує їхній подвиг і намагається допомогти: стоїть за них у молитовному проломі, допомагає своїми силами у побутових питаннях і матеріально. Вдячні кожному, хто докладає зусилля для служіння військовослужбовцям!