Загрузка...

Богослужение /28.05.2018 — Наповнюйтесь Духом

Вітаємо вас, дорогі брати та сестри на сайті церкви «Скинія»!
28 травня в церкві відбулося з’їздне служіння церков ХВЄ міста Києва. Пастор церкви «Сілоам» Сергій Вознюк проповідував про наповнення Духом Святим.
«І не впивайтесь вином, в якому розпуста, але краще наповнюйтесь Духом» (Еф. 5:18). Писання попереджає про небезпеку тих, хто впивається вином. Розпуста – означає стан життя без присутності Бога. Вона, на жаль, згубила мільйони життів. Друга частина віршу закликає кожного з нас до дії: «Наповнюйтесь Духом».
Якщо, наливаючи воду у відро, вчасно не зупинитися, вода потече через край. Чи сповнений ти сьогодні Духа Святого надмір, щоб Його було видно в тобі? Усякий раз, коли ти дійсно ревнуєш по Духу Святому, бажаєш примножувати праведність у своєму житті — наповнюйся Ним надмір, роби це знову і знову.
Не важливо, хто ти: брат, сестра, диякон, пастор чи служитель – кожен потребує наповнення Духом, даючи можливість Йому змінювати твоє життя в правильному руслі, протікати через твоє нутро, думки та емоції, зцілюючи рани твого серця.
«Так само ж і Дух допомагає нам у наших немочах; бо ми не знаємо, про що маємо молитись, як належить, але Сам Дух заступається за нас невимовними зідханнями» (Рим. 8:26). Сам Дух здатен заступатись за тебе, допомогти тобі у твої немочах та поразках, адже Він краще знає, чого саме ти потребуєш сьогодні.
Дорогий друже, чим сьогодні наповнений ти? Існує безліч джерел, звідки можна черпати та наповнюватися, але лише одне здатне відновити твоє життя, серце та нутро. І навіть якщо ти заблукав, впав чи заплутався — пам’ятай, «бо праведний сім раз впаде та зведеться» (Приповісті 24:16). Сила та наповнення Духом Святим здатні підняти тебе! І, можливо, ще на початку твого шляху за Богом ти був сповнений Духом Божим, а сьогодні твої руки опускаються – поклич Того, Хто є джерелом твоєї сили в немочах та падіннях. Він неодмінно сповнить твоє серце надмір!
Дорогі брати та сестри, пильнуймо та будьмо уважними, чим наповнюємося ми сьогодні.