Загрузка...

«Різдво в кожен дім» – київська церква подарувала свято дітям з різних куточків України

5 січня волонтери київської церкви «Скинія» влаштували яскраве свято для гостей: мам з дітьми, які втратили своїх батьків під час бойових дій на сході України, дітей з малозабезпечених сімей та тих, чиї батьки відбувають покарання в місцях позбавлення волі. Також були запрошені діти співробітників пенітенціарної системи, Мін’юсту, медичних і соціальних установ, військовослужбовців у зоні ООС. П’ята за ліком благодійна акція «Різдво в кожен дім» об’єднала майже 300 осіб з різних областей України.

Традиційно це свято церква організовує спільно з Громадською організацією «Україно, живи» та мережею «МакДональдс», які надають дітям безкоштовні набори Хеппі Міл.

Цирк, вертеп і свідчення

Із самого ранку під будівлею Київського цирку зібралася натхненна дітвора з батьками в очікуванні чогось особливого, що обіцяла програма. Вистава «Краплі живої води» справді залишила у захваті учасників. Деякі діти побували в цирку і побачили диких тварин вперше в житті.

Гостей розподілили на шість команд приблизно по 50 осіб (діти з дорослими). Після цирку діти з наставниками поїхали до «МакДональдсу», де на них чекав смачний обід та розповідь про Різдво, про те, хто такий Ісус і для чого Він народився. Разом із наставниками діти змайстрували міні-вертепи. Одна команда навіть встигла прогулятися на Софійській площі і подивитися на новорічну ялинку. А батьки разом зі служителями церкви завітали до кафе церкви «Скинія», де, крім обіду, мали гарне спілкування: служителі ділилися своїми свідченнями, всі разом співали різдвяні пісні з групою прославлення.

Вистава «Різдвяна пісня»

Після обідньої програми батьки зустрілися зі своїми дітьми в церкві. Фінальною подією свята стала чудова різдвяна вистава за мотивами «Різдвяної пісні» Чарльза Діккенса, яка була підготовлена театральною групою церкви.

Старший пастор церкви «Скинія» Рустам Фатуллаєв привітав усіх гостей з Різдвом Христовим і благословив в молитві. А насамкінець кожний, звичайно ж, отримав подарунки: і дорослий, і дитина.

Підстава для віри в чудо

Через кілька днів після свята служителі церкви отримали багато дзвінків із щирими подяками. Адже були сім’ї, де немає можливості купити дитині зимову курточку і доводиться носити стару з відірваними застібками, а про квитки до цирку та похід у «МакДональдс» можна лише мріяти.

«Я бачив радісні посмішки дітей і батьків на цьому святі, – каже пастор В’ячеслав Когут. – Через таке земне свято люди можуть почати вірити у чудеса, які Бог може створити в житті кожної людини. Таким чином, ми намагаємося принести цю радість якомога більшій кількості людей. Нехай Христос народиться в кожному серці!»

Для служителів команд цей день був складним, сповненим стресів і переживань, але водночас і благословінь. Не потрібно бути багатим, щоб сказати людині добрі слова або зробити приємне. Кожен із нас може подарувати усмішку і поділитися частинкою тепла на Різдво.