Загрузка...

«Різдво в кожен дім» 2020

Новости

Як церква «Скинія» подарувала справжнє свято Різдва дітям з різних куточків України та їхнім батькам

4 січня волонтери київської церкви «Скинія» разом із громадською організацією «Україно, живи» влаштували свято Різдва для дітей із малозабезпечених сімей і тих, хто втратив батьків у зоні бойових дій на сході України. Діти з різних областей країни приїхали до Києва, де відвідали виставу в Національному цирку, пообідали в «МакДональдсі», створили різдвяні поробки, подивилися театральну виставу про народження Ісуса та отримали подарунки.

Цього року подія зібрала 145 людей з різних куточків України. На свято запросили також дітей військовослужбовців у зоні ООС, співробітників пенітенціарної системи, Міністерства оборони, Мін’юсту, медичних і соціальних установ. Подія проводиться вже шостий рік поспіль спільно з мережею «МакДональдс», яка надає дітям безкоштовні набори Хеппі Міл.

Цирк і смаколики

З самого ранку під будівлею Національного цирку в Києві зібралися діти з батьками з усієї України – тут і 3-річна малеча, і майже дорослі хлопці та дівчата. Хтось із них на події вже не вперше і відразу впізнає волонтерів, з якими познайомився минулого року, хтось ще не був на такому святі, але вже з нетерпінням чекає на насичену програму.

Циркова вистава «Мандри задзеркаллям» майже нікого не залишила байдужим та задала веселий настрій для святкового дня. Далі – найцікавіше. Дітей розділили на чотири команди та повезли до «МакДональдсу», де на них чекав смачний обід і розповідь про те, чому ми всі насправді святкуємо Різдво, Хто такий Ісус, як і навіщо Він народився.

Віра в дива

Тим часом на батьків також чекав святковий обід у кафе церкви «Скинія». Під час застілля вони разом із групою церкви співали різдвяні пісні, а служителі ділилися історіями того, як Ісус одного разу змінив їхнє життя назавжди. Власними свідченнями та переживаннями вирішили поділитися і учасники події. У кожного тут своя історія – хтось уже давно прийшов до церкви в надії побороти залежності, отримав звільнення від Бога та почав нове життя, хтось – просто зараз знаходиться в тяжких обставинах і потребує духовної та матеріальної підтримки. Олена Чернявська втратила чоловіка в зоні бойових дій та залишилася з дитиною сама. Розповідаючи про цю важку подію, вона не може стримати сльози. Пастор церкви Володимир Михайленко також поділився розповіддю про складний період свого життя, який вдалося пройти лише за підтримки Бога та міцної сім’ї у вигляді церкви.

Після обіду команди волонтерів з дітьми також приїхали до церкви, де кожен створював різдвяну поробку – розмальовував фігурку янгола. Одна з команд встигла навіть збадьоритися веселими танцями.

Згодом батьки зустрілися з дітьми та разом подивилися виставу «Алабастровий янгол», створену театральною групою церкви «Скинія». Вистава на основі біблійної історії про народження Ісуса розповіла про справжню суть Різдва – Христос народився, щоб врятувати кожну людину від її гріхів і подарувати їй вічне життя та істинне щастя.

«Щиро хочу подякувати церкві «Скинія», старшому пастору Рустаму Назимовичу та колективу церкви за сьогоднішній подарунок нашим дітям і дружинам загиблих воїнів. Дякуємо за те, що ми всі мали змогу відчути свято Різдва. Бажаю церкві не втрачати наснаги та продовжувати свою нелегку душпастирську працю», – поділився враженнями один із гостей свята Ігор Назарчук, майор запасу, заступник командира з виховної роботи 30-ї ОМБР.

Пастор церкви «Скинія» Володимир Михайленко привітав усіх учасників події з Різдвом Христовим, благословив та запросив до спільної молитви подяки. Насамкінець кожен отримав подарунок.