Загрузка...

У недільний вечір, 21 січня, в Центральному будинку офіцерів Збройних сил України відбувся Різдвяний святковий концерт «Ой радуйся земле!» для сімей військовослужбовців. Свято було організовано за підтримки Ради у справах душпастирської опіки при Міністерстві оборони України, представники якої несуть капеланську службу серед військовослужбовців. Концерт розпочав голова Ради Михайло Колтун посланням до кожного з присутніх: «Різдво – це прихід Христа на землю. Бог хоче, щоб ми могли відкрити для себе дар життя і подарувати його для інших. Не зброя вирішує долю людини, а Боже Слово, яке несе мир. Сьогодні різні конфесії об’єднані ідеєю поширення цієї звістки для всіх військовослужбовців, які є на фронті та переживають труднощі життя».

На святі також були присутні капелани різних конфесій зі своїми сім’ями. Всього було близько 1000 гостей.
Під час концерту лунали пісні у виконанні різних музичних гуртів та хорів, які представляли кожну з 8 конфесій, що входять до Ради. У паузах між виступами виконавців ведучі заходу розповіли слухачам про створення та розвиток капеланського служіння при МОУ. Також за допомогою проекторів усі присутні могли побачити фотозвіт про роботу, яку проводять капелани в зоні АТО. Гурт «Маханаїм», який представляв капеланське служіння Української Церкви Християн Віри Євангельської, заспівав зі сцени 4 пісні.

Після концерту діти військовослужбовців та працівників Будинку офіцерів отримали подарунки від військових капеланів церкви «Скинія». А кожен дорослий пішов задоволений гарно проведеним часом. Та найголовніше – кожен отримав можливість почути Благу Звістку про живого Спасителя!