Загрузка...

«Флейта для Ісуса»

Новости / СКАРБ

«Ісус – це серце Різдва» – коли чуєш ці слова від дитини, на душі стає якось по-особливому радісно.

22 грудня у християнській початковій школі «Скарб» відбулася різдвяна вистава під назвою «Флейта для Ісуса». Історія, яку дітки повідали гостям, перенесла глядачів у той час, коли в небі яскраво запалала Вифлеємська зірка і сповістила людям про народження Ісуса. Саме тоді мудреці відправилися у дорогу, щоб принести дари новонародженому Царю. В пустелі вони зустріли дівчинку з дідусем, що подавали людям воду, аби вони мали можливість втамувати спрагу. Дівчинка не розмовляла через те, що в дитинстві втратила голос. Найцінніше, що в неї було – це дідусь та флейта, на якій вона чудово грала. Але, дізнавшись про Ісуса, вона попросила мудреців передати Йому в знак пошани флейту. Як тільки цей чудовий інструмент опинився перед яслами немовля, дівчинка заговорила. «Дідусь, я можу розмовляти, – радісно сказала вона, – мій голос зцілив сам Ісус. Тепер я буду прославляти Його, грати й співати щосили. Хай мою пісню всі почують, вона для Господа Христа. Святу любов Його відчують, Ісус – це серденько Різдва!»

Дитина віддала найдорожче, що в неї було для Ісуса, а Він зцілив дівчинку за її відкрите та щире серце. А коли всі маленькі актори заспівали пісню, яка розповідала про народження Царя, навіть дорослим глядачам важко було стримувати емоції, що переповнювали серця.

«Дітей нелегко організувати і зробити з ними театральну постанову. Але ми старанно готувалися, разом вчили ролі, вірші, пісні. Всі дуже хвилювалися, але були впевнені, що маленькі артисти впораються. Адже це не просто вивчені за сценарієм слова – діти щиро вірять у те, що Ісус народився більше 2000 років тому для нас, і хочуть розповісти про це всім. Я вдячна батькам, які довіряють найцінніше, своїх дітей, нашій школі», – говорить Оксана Андреєва, виконавчий директор школи «Скарб».

Ну і звичайно, яке ж свято без подарунків? На завершення свята кожна дитина отримала свою «щасливу коробочку». Батьки та присутні на виставі гості разом помолилися за дітей та благословили їх на подальший розвиток.