Загрузка...

День подяки 2018

Новости / Общие новости

Сотні тисяч християн з усіх куточків країни зібралися 23 вересня на головній площі України, Майдані Незалежності, аби подякувати Господу на Дні Подяки. З 10:00 до самого вечора на Хрещатику були розташовані спортивні локації, дитячі майстер-класи та розваги, лаунж-зони, фуд-корти та тематичні локації – в цьому розмаїтті розваг можна було загубитися гостям свята.
Крім того, на святі були представлені різноманітні служіння церков та організацій. Церква «Скинія» представляла служіння військових і медичних капеланів, служіння реабілітації. Група порядку «Скинії» забезпечувала спокій на вулиці та  центральних локаціях свята. SKINIA//WORSHIP заспівала декілька пісень на малій сцені, а військові капелани звершили молитву за мир в Україні. Протягом дня багато пересічних людей цікавилися служінням військових і медичних капеланів. Більшість із них не знали про такі служіння та їхню ціль, задавали питання, деякі навіть просили помолитися за них.
Гала-концерт на великій сцені біля ЦУМу завершив Свято подяки 2018. Музичні гурти, сольні виконавці порадували вдячних українців своєю творчістю. Біля сцени організатори подбали про місця для людей з інвалідністю, людей похилого віку та дітей-сиріт. Особливим гостем вечора був Мартін Сміт, який виконав свої відомі хіти. Надвечір закордонні гості  Нік Холл та Стівен Болдвін говорили в серця українців про вдячність і життя, сповнене сенсу та справжнього успіху, а духовні лідери подякували Богу за це свято та за всіх українців.
Для нас це величезна честь і привілегія бути частиною такого величного дня в історії українського народу. Ми віримо, що ці події – історичні, які сформують християнське майбутнє нашої країни. Слава Господу за можливість в такій кількості та масштабі збиратися в центрі міста та славити Бога!